Academic Forum

Expand your horizons, take time to reflect

Contact

Academic Forum

tias building

Contact
013 - 466 3217 (secretariaat)
academicforum@tilburguniversity.edu
Adres
Tias building, kamer T 125
Warandelaan 2, 5037 AB Tilburg
Post
Postbus 90153, 5000 LE Tilburg
Routewijzer Tilburg University

Programmamedewerkers

Luc Jeurissen

Luc Jeurissen, programmamedewerker
kamer: T 125
telefoon: 013 - 466 2166
werkdagen: ma/di/woe/ do
L.J.M.Jeurissen@tilburguniversity.edu



Has Klerx

Has Klerx, programmamedewerker
kamer: T 125
telefoon: 013 - 466 2082
werkdagen: ma/di/woe/do
H.R.L.J.A.C.Klerx@tilburguniversity.edu



Annelieke Koster

Annelieke Koster, programmamedewerker
kamer: T 125
telefoon: 013 - 466 3681
werkdagen: ma/di/woe/do
a.koster@tilburguniversity.edu




ingemarie 2014

Ingemarie Sam, programmamedewerker
kamer:T 125
telefoon: 013 - 466 2792
werkdagen: di/woe/do/vrij
i.s.sam@tilburguniversity.edu

Night University

Kim Ardon

Kim Ardon, projectleider Night University
kamer: T 125
telefoon: 013 - 466 8986
werkdagen: di & do
k.ardon@tilburguniversity.edu


Studententheater De Koffer

Image Hidde2016

Hidde Brouwers artistiek begeleider De Koffer
kamer: T 125
telefoon: 013 - 466 3217 (secretariaat Academic Forum)
werkdagen: variabel
info@koffertilburg.nl
Studententheater De Koffer


Algemeen

Anton Danen

Anton Danen, secretariaat
kamer: T 125
telefoon: 013 - 466 3217
werkdagen: ma/di/woe/do
a.danen@tilburguniversity.edu



Image Ingrid2016 Ingrid Ramaan, communicatieadviseur
kamer: T 125
telefoon: 013 - 466 3481
werkdagen: ma/di/do
j.ramaan@tilburguniversity.edu

Anne Kessels

Anne Kessels, studentmedewerker
kamer: T 125
telefoon: 013 - 466 3217 (secretariaat Academic Forum)
werkdagen: variabel
academicforum@tilburguniversity.edu


Zwijsengebouw

image7 Zwijsengebouw renovatie

contact Zwijsengebouw
Anton Danen
telefoon: 013 - 466 3217
academicforum@tilburguniversity.edu
Meer info>>