Language Center

Tilburg University is een internationaal georiënteerde instelling van onderzoek en onderwijs. Het Language Center draagt bij aan de verbetering en uitbreiding van de taalvaardigheid van studenten, universiteitmedewerkers en externen.

Medewerkers afdeling Engels Language Center

Ariaans, L.S.
Name L.S. Ariaans BA
Language Center English
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 4870
E-mail l.s.ariaans@tilburguniversity.edu
Bel, D.T. van
Name dr. D.T. van Bel
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail d.t.vanbel@tilburguniversity.edu
Breedt, D.
Name D. Breedt
Language Center English
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 3125
E-mail d.breedt@tilburguniversity.edu
Cartwright, A.J.
Name mr. A.J. (Andrew) Cartwright MA
Language Center
Position Docent
Room A 15
Phone +31 13 466 3064
E-mail a.cartwright@tilburguniversity.edu
Kearney, J.
Name J. Kearney
Language Center English
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail j.kearney@tilburguniversity.edu
McGee, M.A.
Name M.A. McGee
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail m.a.mcgee@tilburguniversity.edu
Mercier-Ciccarelli, S.B.
Name S.B. Mercier-Ciccarelli
Language Center English
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 4668
E-mail s.b.mercier@tilburguniversity.edu
Peraino, S.E.
Name dr. S.E. (Suzanne) Peraino
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 4347
E-mail s.e.peraino@tilburguniversity.edu
Vitullo, M.
Name dr. M. (Mark) Vitullo
Language Center
Position Docent
Room A 15
Phone +31 13 466 2723
E-mail m.j.f.vitullo@tilburguniversity.edu
Zande, P.H.E. van der
Name dr. P.H.E. (Patrick) van der Zande
Language Center English
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 3058
E-mail p.vanderzande@tilburguniversity.edu