Language Center

Tilburg University is een internationaal georiƫnteerde instelling van onderzoek en onderwijs. Het Language Center draagt bij aan de verbetering en uitbreiding van de taalvaardigheid van studenten, universiteitmedewerkers en externen.

Medewerkers afdeling Nederlands Language Center



Bielder, P.A. van
Name P.A. (Patty) van Bielder MA
Division Academic Support
Language Center
Position Coƶrdinator Nederlands en Pre-bachelor
Room A 15
Phone +31 13 466 4606
E-mail p.a.bielder@tilburguniversity.edu
Brand, M.J.W.
Name drs. M.J.W. (Michael) Brand
Division Academic Support
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail m.j.w.brand@tilburguniversity.edu
Duenk, L.A.J.
Name L.A.J. Duenk
Division Academic Support
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466 8440
E-mail l.a.j.duenk@tilburguniversity.edu
Ivanova-Kuijpers, N.A.
Name drs. N.A. Ivanova-Kuijpers
Division Academic Support
Language Center Dutch
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail n.a.ivanova@tilburguniversity.edu
Sleeuwen, G.A.M. van
Name drs. G.A.M. (Gabri) van Sleeuwen
Division Academic Support
Language Center
Position Docent
Room A 15
Phone +31 13 466 4602
E-mail g.a.m.vsleeuwen@tilburguniversity.edu
Timmermans, N.M.L.
Name drs. N.M.L. (Nadine) Timmermans
Division Academic Support
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 4556
E-mail n.m.l.timmermans@tilburguniversity.edu
Visser, M.A. van de
Name dr. M.A. (Mario) van de Visser
Division Academic Support
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 2641
E-mail m.a.v.d.visser@tilburguniversity.edu