Language Center

Tilburg University is een internationaal georiƫnteerde instelling van onderzoek en onderwijs. Het Language Center draagt bij aan de verbetering en uitbreiding van de taalvaardigheid van studenten, universiteitmedewerkers en externen.

Medewerkers afdeling Nederlands Language Center



Bielder, P.A. van
Name P.A. (Patty) van Bielder MA
Language Center
Position Docent / Coƶrdinator sectie Nederlands
Room A 15
Phone +31 13 466 4606
E-mail p.a.bielder@tilburguniversity.edu
Brand, M.J.W.
Name drs. M.J.W. (Michael) Brand
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail m.j.w.brand@tilburguniversity.edu
Duenk, L.A.J.
Name L.A.J. Duenk
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466 8440
E-mail l.a.j.duenk@tilburguniversity.edu
Ivanova-Kuijpers, N.A.
Name drs. N.A. Ivanova-Kuijpers
Language Center Dutch
Position Vaardigheidsdocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail n.a.ivanova@tilburguniversity.edu
Maes, K.J.J.
Name drs. K.J.J. (Kasper) Maes
Language Center
Position Docent Duits
Room A 15
Phone +31 13 466 4326
E-mail k.j.j.maes@tilburguniversity.edu
Sleeuwen, G.A.M. van
Name drs. G.A.M. (Gabri) van Sleeuwen
Language Center
Position Docent
Room A 15
Phone +31 13 466 4602
E-mail g.a.m.vsleeuwen@tilburguniversity.edu
Timmermans, N.M.L.
Name drs. N.M.L. (Nadine) Timmermans
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 4556
E-mail n.m.l.timmermans@tilburguniversity.edu
Visser, M.A. van de
Name dr. M.A. (Mario) van de Visser
Language Center
Position Vaardigheidsdocent
Room A 15
Phone +31 13 466 2641
E-mail m.a.v.d.visser@tilburguniversity.edu