ReflecT

Interdisciplinair onderzoeksinstituut voor flexicurity, arbeidsmarktdynamiek en sociale cohesie.

Reflect

Medewerkers

Directie

Muffels, R.J.A.
Name prof. dr. R.J.A. (Ruud) Muffels
TS Social and Behavioral Sciences
Sociology
Position Hoogleraar
Room M 613
Phone +31 13 466 3523
E-mail ruud.j.muffels@tilburguniversity.edu

Ondersteunend personeel

Secretariaat

Professoren

Cörvers, F.
Name prof. dr. F. Cörvers
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Hoogleraar
Room M 612
Phone +31 13 466 4269
E-mail f.corvers@tilburguniversity.edu
Hendrickx, F.H.R.
Name prof. dr. F.H.R. Hendrickx
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Hoogleraar
Room M 219
Phone +31 13 466 2719
E-mail f.hendrickx@tilburguniversity.edu
Meer, M.J.S.M. van der
Name prof. dr. M.J.S.M. van der Meer
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Hoogleraar
Room M 612
Phone +31 13 466 8962
E-mail marc.vandermeer@tilburguniversity.edu
Wilthagen, A.C.J.M.
Name prof. dr. A.C.J.M. (Ton) Wilthagen
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Hoogleraar
Room M 610
Phone +31 13 466 2473
E-mail wilthagen@tilburguniversity.edu

Academisch personeel

Onderzoekers (Senior)

Bekker, S.
Name dr. S. Bekker
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Onderzoeker
Room M 615
Phone +31 13 466 8979
E-mail s.bekker@tilburguniversity.edu
Borghouts-van de Pas, I.W.C.M.
Name dr. I.W.C.M. Borghouts-van de Pas
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Universitair Docent 1/Senior onderzoeker
Room M 614
Phone +31 13 466 8066
E-mail i.borghoutsvdpas@tilburguniversity.edu
Bosmans, M.W.G.
Name dr. M.W.G. (Mark) Bosmans
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Universitair docent
Room M
Phone +31 13 466 4165
E-mail m.w.g.bosmans@tilburguniversity.edu
Dekker, R.
Name dr. R. Dekker
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Onderzoeker/docent
Room M 609
Phone +31 13 466 3744
E-mail r.dekker@tilburguniversity.edu
Freese, C.
Name dr. C. Freese
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Human Resource Studies
Position Senior Onderzoeker
Room S 502
Phone +31 13 466 3543
E-mail c.freese@tilburguniversity.edu

Coördinator Law Clinics

Coenmans, R.
Name mr. R. (Robbert) Coenmans
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Promovendus
Room M 612B
Phone +31 13 466 2736
E-mail r.coenmans@tilburguniversity.edu

Promovendi

Peijen, R.
Name R. (Roy) Peijen MSc
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Promovendus
Room M 609
Phone +31 13 466 8421
E-mail r.peijen@tilburguniversity.edu
Verschoor, J.K.
Name J.K. (Jana) Verschoor MSc
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Promovendus
Room M 606
Phone +31 13 466 4292
E-mail j.k.verschoor@tilburguniversity.edu
Wesseling, W.I.E.
Name W.I.E. (Wendy) Wesseling MSc
Tilburg Law School
ReflecT, Research Institute for Flexicurity, Labour Market Dynamics and Social C
Position Promovendus
Room M 612B
Phone +31 13 466 2252
E-mail w.i.e.wesseling@tilburguniversity.edu
  • Mariette Amsing

Research Fellow

Luijkx, A.R.C.M.
Name dr. A.R.C.M. (Ruud) Luijkx
TS Social and Behavioral Sciences
Sociology
Position Universitair hoofddocent
Room S 818
Phone +31 13 466 2738
E-mail r.luijkx@tilburguniversity.edu
Paauwe, J.
Name prof. dr. J. Paauwe
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Human Resource Studies
Position Hoogleraar
Room S 501
Phone +31 13 466 2851
E-mail paauwe@tilburguniversity.edu
Siebers, H.G.
Name dr. H.G. Siebers
Tilburg School of Humanities
Department of Culture Studies
Position Universitair hoofddocent
Room D 228
Phone +31 13 466 3326
E-mail h.g.siebers@tilburguniversity.edu

Externe promovendi

  • Gabriele Mari
  • Matthias Pohlig
  • Ineke van Kruining

Recentelijk gepromoveerd

  • Ivana Palinkas (2016)
  • Ronald Lievens (2015)
  • Mark Diebels (2014)
  • Nuna Zekic (2014)
  • Irmgard Borghouts (2012)
  • Sonja Bekker (2011)