Tilburgs Instituut voor Privaatrecht (TIP)

Onderzoek naar privaatrechtelijke relaties met een focus op de behoeften van de gebruikers van het recht.

Medewerkers Tilburgs Instituut voor Privaatrecht (TIP)

Hoogleraren

Barendrecht, J.M.
Name prof.mr. J.M. Barendrecht
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Hoogleraar
Room M 335
Phone +31 13 466 2298
E-mail j.m.barendrecht@tilburguniversity.edu
Jansen, C.E.C.
Name prof.mr. C.E.C. (Chris) Jansen
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Hoogleraar
Room M 337
Phone +31 13 466 4039
E-mail c.e.c.jansen@tilburguniversity.edu
Mak, V.
Name prof. dr. V. Mak M.Jur
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Professor
Room M 310
Phone +31 13 466 3098
E-mail vanessa.mak@tilburguniversity.edu
Tjong Tjin Tai, T.F.E.
Name prof.dr.mr. T.F.E. Tjong Tjin Tai
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Full Professor
Room M 303
Phone +31 13 466 8219
E-mail t.f.e.tjongtjintai@tilburguniversity.edu
Tzankova, I.N.
Name prof. dr. I.N. (Ianika) Tzankova
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Full Professor
Room M 312
Phone +31 13 466 2281
E-mail i.n.tzankova@tilburguniversity.edu
Verbeke, A.L.P.G.
Name prof. dr. A.L.P.G. Verbeke
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Full Professor
Room M 312
Phone +31 13 466 2281
E-mail a.verbeke@tilburguniversity.edu
Vlaardingerbroek, P.
Name prof.mr. P. Vlaardingerbroek
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Full Professor
Room M 311
Phone +31 13 466 2032
E-mail p.vlaardingerbroek@tilburguniversity.edu
Vriesendorp, R.D.
Name prof.mr. R.D. Vriesendorp
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Full Professor
Room M 336
Phone +31 13 466 2471
E-mail r.d.vriesendorp@tilburguniversity.edu
Wibier, R.M.
Name prof.mr. R.M. (Reinout) Wibier
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Full Professor
Room M 304
Phone +31 13 466 8029
E-mail r.m.wibier@tilburguniversity.edu






Onderzoekers / Docenten

Bergen, S.J.L.M. van
Name mr. S.J.L.M. (Suzanne) van Bergen
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Docent
Room M 325
Phone +31 13 466 8142
E-mail s.j.l.m.vanbergen@tilburguniversity.edu
Boesten, S.
Name mr. S. (Sanne) Boesten
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Docent
Room M 322
Phone +31 13 466 2355
E-mail s.boesten@tilburguniversity.edu
Braspenning, J.J.A.
Name mr.drs. J.J.A. Braspenning
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position PhD-candidate & Lecturer
Room M 327
Phone +31 13 466 8764
E-mail j.j.a.braspenning@tilburguniversity.edu
Dijck, G. van
Name mr. G. van Dijck
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Director of Studies, Associate Professor
Room M 306
Phone +31 13 466 2812
E-mail g.vandijck@tilburguniversity.edu
Gulijk, S. van
Name mr.dr. S. van Gulijk
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Associate Professor
Room M 308
Phone +31 13 466 3631
E-mail s.vangulijk@tilburguniversity.edu
Holthuijsen, C.C.H.A.
Name C.C.H.A. Holthuijsen LLB LLM
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Docent
Room M 301
Phone +31 13 466 2627
E-mail c.c.h.a.holthuijsen@tilburguniversity.edu
Hurkens, E.C.M.
Name mr.drs. E.C.M. (Edith) Hurkens
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Teacher, Instructor , Lecturer
Room M 316
Phone +31 13 466 8112
E-mail e.c.m.hurkens@tilburguniversity.edu
Menting, M.
Name mr. M. (Marie-Claire) Menting LLM
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position PhD candidate
Room M 327
Phone +31 13 466 8116
E-mail m.menting@tilburguniversity.edu
Vries-Stotijn, A. de
Name A. de Vries-Stotijn LLM
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Doctoral researcher
Room M 307
Phone +31 13 466 8108
E-mail a.devries@tilburguniversity.edu
Zeeland, C.M.C. van
Name mr. C.M.C. (Corry) van Zeeland
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Researcher
Room M 320
Phone +31 13 466 2856
E-mail c.m.c.vanzeeland@tilburguniversity.edu

Ondersteunend personeel

Verwijmeren, L.M.D.
Name L.M.D. Verwijmeren
Tilburg Law School
Department of Private Law
Position Secretary
Room M 312
Phone +31 13 466 2281
E-mail l.m.d.verwijmeren@tilburguniversity.edu






Stuur door

Wat is de uitkomst van vijf plus drie

Mail ons / reageer

Heb je een vraag over de inhoud van deze pagina?

Of wellicht een algemene vraag of een vraag of opmerking over de website?

Stel hem via dit formulier en je ontvangt zeker een reactie.

Wat is de uitkomst van vijf plus drie

Geef een numerieke waarde op