Tranzo

Wetenschappelijk centrum voor zorg en welzijn,
Tilburg School of Social and Behavioral Sciences

'Interactie tussen wetenschap, praktijk en zorgvraag'

Tranzo

Medewerkers

Albers, W.M.M.
Name W.M.M. (Wendy) Albers MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 207
Phone +31 13 466 3190
E-mail w.m.m.albers@tilburguniversity.edu
Andrea, H.
Name dr. H. (Helene) Andrea
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 235
Phone +31 13 466 8349
E-mail h.andrea@tilburguniversity.edu
Bongers, I.M.B.
Name prof. dr. I.M.B. (Inge) Bongers
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Hoogleraar
Room RP 227
Phone +31 13 466 4592
E-mail i.m.b.bongers@tilburguniversity.edu
Brouwers, E.P.M.
Name dr. E.P.M. (Evelien) Brouwers
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 215
Phone +31 13 466 2962
E-mail e.p.m.brouwers@tilburguniversity.edu
Buitenweg, D.C.
Name D.C. (David) Buitenweg MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 231
Phone +31 13 466 4341
E-mail d.c.buitenweg@tilburguniversity.edu
Dam, A. van
Name A. (Arno) van Dam
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 213
Phone +31 13 466 2768
E-mail a.vandam@tilburguniversity.edu
Eck van der Sluijs, J.F. van
Name drs. J.F. van Eck van der Sluijs
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room K 718
Phone +31 13 466 2206
E-mail j.f.vaneckvandersluijs@tilburguniversity.edu
Elfeddali, I.
Name I. Elfeddali
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 232
Phone +31 13 466 2743
E-mail i.elfeddali@tilburguniversity.edu
Feltz-Cornelis, C.M. van der
Name prof. dr. C.M. van der Feltz-Cornelis
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Hoogleraar
Room RP 216
Phone +31 13 466 2526
E-mail c.m.vdrfeltz@tilburguniversity.edu
Hofstra, E.
Name E. Hofstra
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail e.hofstra@tilburguniversity.edu
Janssen, R.T.J.M.
Name prof. dr. R.T.J.M. (Richard) Janssen
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Hoogleraar
Room RP 234
Phone +31 13 466 4309
E-mail r.t.j.m.janssen@tilburguniversity.edu
Janssen-de Ruijter, E.A.W.
Name drs. E.A.W. Janssen-de Ruijter
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 212
Phone +31 13 466 4087
E-mail e.a.w.janssen@tilburguniversity.edu
Jong, J.J. de
Name Dr J.J. de Jong MD
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail j.j.dejong@tilburguniversity.edu
Joosen, M.C.W.
Name dr. M.C.W. (Margot) Joosen
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Senior Onderzoeker/Onderzoekscoordinator
Room RP 229
Phone +31 13 466 2702
E-mail m.c.w.joosen@tilburguniversity.edu
Kroon, J.D.
Name prof. dr. J.D. (Hans) Kroon
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Hoogleraar
Room RP 226
Phone +31 13 466 4409
E-mail j.d.kroon@tilburguniversity.edu
Metz, M.J.
Name dr. M.J. Metz
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP
Phone +31 13 466 4529
E-mail m.j.metz@tilburguniversity.edu
Mulders, L.
Name L. (Laura) Mulders
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Studentassistent
Room
Phone +31 13 466
E-mail l.mulders@tilburguniversity.edu
Nieuwenhuizen, C. van
Name prof. dr. C. (Chijs) van Nieuwenhuizen
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Hoogleraar
Room RP 225
Phone +31 13 466 2802
E-mail ch.vannieuwenhuizen@tilburguniversity.edu
Nijssen, Y.A.M.
Name dr. Y.A.M. Nijssen
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail y.a.m.nijssen@tilburguniversity.edu
Ouwens, M.A.
Name Dr M.A. (Machteld) Ouwens
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room T 310
Phone +31 13 466 2008
E-mail m.a.ouwens@tilburguniversity.edu
Roeg, D.P.K.
Name dr. D.P.K. Roeg
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Senior onderzoeker
Room RP 202
Phone +31 13 466 8328
E-mail d.p.k.roeg@tilburguniversity.edu
Rozema, A.D.
Name dr. A.D. Rozema
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Senior onderzoeker / coördinator
Room RP 006B
Phone +31 13 466 3136
E-mail a.d.rozema@tilburguniversity.edu
Rutten, A.X.
Name drs. A.X. (Alexa) Rutten
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 202
Phone +31 13 466 4624
E-mail a.x.rutten@tilburguniversity.edu
Sagel, R.
Name R. (Renee) Sagel MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466 3488
E-mail r.sagel@tilburguniversity.edu
Smits, M.T.
Name dr. M.T. Smits
Tilburg School of Economics and Management
Department of Management
Position Associate Professor
Room P 1.106
Phone +31 13 466 3179
E-mail m.t.smits@tilburguniversity.edu
Videler, A.C.
Name Dr A.C. Videler
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail a.c.videler@tilburguniversity.edu
Vugts, M.A.P.
Name M.A.P. (Miel) Vugts MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 007
Phone +31 13 466 4294
E-mail m.a.p.vugts@tilburguniversity.edu
Weeghel, J. van
Name prof. dr. J. van Weeghel
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Bijzonder Hoogleraar
Room RP 226
Phone +31 13 466 4366
E-mail j.vanweeghel@tilburguniversity.edu