Onderzoek Sociale wetenschappen

Samenstelling Ethische Toetsingscommissie Social and Behavioral Sciences

De ERB is samengesteld uit senioronderzoekers werkzaam binnen de verschillende sub-disciplines van TSB. Commissieleden worden door de decaan aangesteld voor een periode van vier jaar, waarna een verlenging mogelijk is. De commissie wordt administratief ondersteund door het TSB Research Support Team: Paul van Veen (secretaris) en Nicole Segers (administratief assistent).

De ERB werkt met een reviewer pool om de beoordeling van onderzoeksvoorstellen zo spoedig mogelijk te laten verlopen. Ieder departement van TSB levert (naar grootte) tussen de één tot drie reviewers, die één tot twee jaar de functie van reviewer vervullen.

Huidige commissieleden:

Voorzitter

Kupper, H.M.
Name dr. H.M. Kupper
TS Social and Behavioral Sciences
Medical and Clinical Psychology
Position Universitair hoofddocent
Room T 508
Phone +31 13 466 2956
E-mail h.m.kupper@tilburguniversity.edu

Vice-voorzitter

Karreman, A.
Name dr. A. Karreman
TS Social and Behavioral Sciences
Medical and Clinical Psychology
Position Universitair docent
Room T 505
Phone +31 13 466 8280
E-mail a.karreman@tilburguniversity.edu

Leden

Bakel, H.J.A. van
Name prof. dr. H.J.A. van Bakel
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Hoogleraar
Room T 330
Phone +31 13 466 3138
E-mail h.j.a.vanbakel@tilburguniversity.edu
De Baene, W.
Name dr. W. (Wouter) De Baene
TS Social and Behavioral Sciences
Cognitive Neuropsychology
Position Universitair docent
Room S 219
Phone +31 13 466 4254
E-mail w.debaene@tilburguniversity.edu
Halman, L.C.J.M.
Name dr. L.C.J.M. (Loek) Halman
TS Social and Behavioral Sciences
Sociology
Position Universitair hoofddocent
Room S 813
Phone +31 13 466 2015
E-mail loek.halman@tilburguniversity.edu
Klimstra, T.A.
Name dr. T.A. Klimstra
TS Social and Behavioral Sciences
Developmental Psychology
Position Universitair hoofddocent
Room S 311
Phone +31 13 466 4013
E-mail t.a.klimstra@tilburguniversity.edu
Lahlah, A.
Name dr. A. (Esmah) Lahlah
Tilburg Law School
INTERVICT
Position Universitair Docent Victimologie
Room M 631
Phone +31 13 466 8925
E-mail a.lahlah@tilburguniversity.edu
Mathijssen, J.J.P.
Name dr. J.J.P. (Jolanda) Mathijssen
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room T 332
Phone +31 13 466 3301
E-mail j.j.p.mathijssen@tilburguniversity.edu
Meslec, M.N.
Name dr. M.N. (Nicoleta) Meslec
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Organization Studies
Position Universitair docent
Room S 621
Phone +31 13 466 8299
E-mail m.n.meslec@tilburguniversity.edu
Stavrova, O.
Name dr. O. Stavrova
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 410
Phone +31 13 466 4370
E-mail o.stavrova@tilburguniversity.edu
Woerkom, M. van
Name dr. M. van Woerkom
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Human Resource Studies
Position Universitair Hoofddocent
Room S 511
Phone +31 13 466 2165
E-mail m.vanwoerkom@tilburguniversity.edu