School of Economics and Management

Tilburg University's grootste School staat in de top van de Europese rankings op basis van haar uitstekende onderwijs en excellente onderzoek met als doel een beter begrip van onze samenleving.

Extern gefinancierde leerstoelen

Leerstoel Supply Network Dynamics, gefinancierd door Gemeente Tilburg

Akkermans, H.A.
Name prof. dr. H.A. Akkermans
Tilburg School of Economics and Management
Department of Management
Position Hoogleraar
Room
Phone +31 13 466
E-mail ha@tilburguniversity.edu

Leerstoel Financiƫle infrastructuur en systeemrisico*, gefinancierd door De Nederlandsche Bank

Berndsen, R.J.
Name prof. dr. R.J. (Ron) Berndsen
Tilburg School of Economics and Management
Department of Economics
Position Hoogleraar
Room P 2.122
Phone +31 13 466 2320
E-mail r.j.berndsen@tilburguniversity.edu

Leerstoel Vernieuwing van economieonderwijs, gefinancierd door de F.J.D. Goldschmeding Stichting

Bovenberg, A.L.
Name prof. dr. A.L. Bovenberg
Tilburg School of Economics and Management
Department of Economics
Position Hoogleraar
Room K 625
Phone +31 13 466 2912
E-mail a.l.bovenberg@tilburguniversity.edu

Leerstoel Mededinging en Innovatie*, gefinancierd door de Autoriteit Consument & Markt (ACM)

Brouwer, E.
Name prof. dr. E. Brouwer
Tilburg School of Economics and Management
Department of Economics
Position Hoogleraar
Room P 2.103
Phone +31 13 466 3419
E-mail e.brouwer@tilburguniversity.edu

Leerstoel Kapitaalgedekte pensioenvoorzieningen, gefinancierd door Stichting Instituut GAK

Ewijk, C. van
Name prof. dr. C. (Casper) van Ewijk
Tilburg School of Economics and Management
Department of Economics
Position Algemeen Directeur Netspar, Hoogleraar
Room P 3.106
Phone +31 13 466 2833
E-mail c.vanewijk@tilburguniversity.edu

Leerstoel Doelmatigheid van medische specialistische zorg, gefinancierd door CZ

Hamers, H.J.M.
Name prof. dr. H.J.M. (Herbert) Hamers
Tilburg School of Economics and Management
Econometrics and Operations Research
Position Hoogleraar
Room P 2.216
Phone +31 13 466 2660
E-mail h.j.m.hamers@tilburguniversity.edu

Leerstoel Besluitvorming onder Onzekerheid*, gefinancierd door ASML

Huisman, K.J.M.
Name prof. dr. K.J.M. Huisman
Tilburg School of Economics and Management
Econometrics and Operations Research
Position Hoogleraar
Room P 2.221
Phone +31 13 466 2061
E-mail k.j.m.huisman@tilburguniversity.edu

Leerstoel Food Farming and Agro Business*, gefinancierd door ZLTO

Korver, S.
Name prof.dr.ir. S. Korver
Tilburg School of Economics and Management
Department of Management
Position Bijzonder Hoogleraar
Room
Phone +31 13 466
E-mail s.korver@tilburguniversity.edu

Leerstoel Organisatie van ketenzorg*, gefinancierd door Jeroen Bosch Ziekenhuis

Meijboom, B.R.
Name prof.dr.ir. B.R. (Bert) Meijboom
Tilburg School of Economics and Management
Department of Management
Position Hoogleraar
Room P 1.108
Phone +31 13 466 3237
E-mail b.r.meijboom@tilburguniversity.edu

Leerstoel Organisatie en financiering van de zorgsector*, gefinancierd door de Nederlandse Zorgautoriteit (NZA)

Mikkers, M.C.
Name dr. M.C. Mikkers RA
Tilburg School of Economics and Management
Department of Economics
Position Hoogleraar
Room P 1.124
Phone +31 13 466 2381
E-mail m.c.mikkers@tilburguniversity.edu

Leerstoel Risicomanagement van pensioenvoorzieningen, gefinancierd door Stichting Instituut GAK

Nijman, T.E.
Name prof. dr. T.E. Nijman
Tilburg School of Economics and Management
Department of Finance
Position Hoogleraar
Room P 3.104
Phone +31 13 466 2342
E-mail nyman@tilburguniversity.edu

Leerstoel Economie van collectieve pensioencontracten*, gefinancierd door ABP / APG

Ponds, E.H.M.
Name prof. dr. E.H.M. Ponds
Tilburg School of Economics and Management
Department of Economics
Position Hoogleraar
Room P 2.122
Phone +31 13 466 2557
E-mail e.h.m.ponds@tilburguniversity.edu

Leerstoel Corporate Taxation and Corporate Finance*, gefinancierd door Ernst & Young Belastingadviseurs

Smit, D.S.
Name prof.dr.mr. D.S. Smit
Tilburg School of Economics and Management
Department of Tax Economics
Position Hoogleraar
Room
Phone +31 13 466 4303
E-mail d.s.smit@tilburguniversity.edu

Leerstoel Inkoopmanagement, gefinancierd door NEVI

Vos, G.C.J.M.
Name prof.dr.ir. G.C.J.M. Vos
Tilburg School of Economics and Management
Department of Management
Position Hoogleraar
Room P 1.104
Phone +31 13 466 8293
E-mail b.vos@tilburguniversity.edu

Leerstoel Milieubeleid en Economie, gefinancierd door Planbureau voor de Leefomgeving*

Vollebergh, H.R.J.
Name prof. dr. H.R.J. Vollebergh
Tilburg School of Economics and Management
Department of Economics
Position Hoogleraar
Room
Phone +31 13 466
E-mail h.r.j.vollebergh@tilburguniversity.edu

*) Bijzondere leerstoel