Tilburg Law School

Tilburg Law School verzorgt hooggewaardeerd onderwijs en onderzoek op het gebied van rechten en bestuurskunde in zowel een nationale als een internationale omgeving.

Staff Departement Sociaal Recht en Sociale Politiek

Vakgroepvoorzitter

Houwerzijl, M.S.
Name prof. dr. M.S. (Mijke) Houwerzijl
Tilburg Law School
Department of Labour Law and Social Policy
Position Hoogleraar
Room M 608
Phone +31 13 466 3781
E-mail m.s.houwerzijl@tilburguniversity.edu
Woesik, M.M. van
Name M.M. van Woesik
Division Facility Services
Managementsup Services - Schools
Position Secretaresse
Room M 617
Phone +31 13 466 8131
E-mail m.m.vwoesik@tilburguniversity.edu


    Wetenschappelijk personeel

    Barrio Fernandez, A.
    Name A. Barrio Fernandez
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Promovendus
    Room
    Phone +31 13 466
    E-mail a.barriofernandez@tilburguniversity.edu
    Bekker, S.
    Name dr. S. Bekker
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Universitair hoofddocent
    Room M 615
    Phone +31 13 466 8979
    E-mail s.bekker@tilburguniversity.edu
    Borghouts-van de Pas, I.W.C.M.
    Name dr. I.W.C.M. Borghouts-van de Pas
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Universitair Docent 1/Senior onderzoeker
    Room M 614
    Phone +31 13 466 8066
    E-mail i.borghoutsvdpas@tilburguniversity.edu
    Coenmans, R.
    Name mr. R. (Robbert) Coenmans
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Promovendus
    Room M 612B
    Phone +31 13 466 2736
    E-mail r.coenmans@tilburguniversity.edu
    Cremers, J.M.B.
    Name dr. J.M.B. (Jan) Cremers
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Onderzoeker
    Room M 619
    Phone +31 13 466 2976
    E-mail j.m.b.cremers@tilburguniversity.edu
    Cörvers, F.
    Name prof. dr. F. Cörvers
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Hoogleraar
    Room M 612
    Phone +31 13 466 4269
    E-mail f.corvers@tilburguniversity.edu
    Dekkers, E.C.M.
    Name mr. E.C.M. Dekkers
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Docent
    Room M 612
    Phone +31 13 466 4113
    E-mail e.c.m.dekkers@tilburguniversity.edu
    Hendrickx, F.H.R.
    Name prof. dr. F.H.R. Hendrickx
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Hoogleraar
    Room M 219
    Phone +31 13 466 2719
    E-mail f.hendrickx@tilburguniversity.edu
    Houwerzijl, M.S.
    Name prof. dr. M.S. (Mijke) Houwerzijl
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Hoogleraar
    Room M 608
    Phone +31 13 466 3781
    E-mail m.s.houwerzijl@tilburguniversity.edu
    Jacobs, A.T.J.M.
    Name prof. dr. A.T.J.M. Jacobs
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Hoogleraar
    Room M 734
    Phone +31 13 466 4324
    E-mail a.t.j.m.jacobs@tilburguniversity.edu
    Jellinghaus, S.F.H.
    Name dr.mr. S.F.H. Jellinghaus
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Universitair docent
    Room M 612
    Phone +31 13 466 2052
    E-mail s.f.h.jellinghaus@tilburguniversity.edu
    Montebovi, S.H.M.
    Name mr.dr. S.H.M. (Saskia) Montebovi
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Universitair Docent
    Room
    Phone +31 13 466 4325
    E-mail s.h.m.montebovi@tilburguniversity.edu
    Plessen, W.G.M.
    Name mr.dr. W.G.M. (Willem) Plessen
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Universitair hoofddocent
    Room M 734
    Phone +31 13 466 2013
    E-mail w.g.m.plessen@tilburguniversity.edu
    Rainone, S.
    Name S. (Silvia) Rainone
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Promovendus
    Room
    Phone +31 13 466 2469
    E-mail s.rainone@tilburguniversity.edu
    Rijs, A.D.M. van
    Name mr. A.D.M. van Rijs
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Docent
    Room M 618
    Phone +31 13 466 2708
    E-mail a.d.m.vrijs@tilburguniversity.edu
    Rombouts, S.J.
    Name mr.dr. S.J. (Bas) Rombouts
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Universitair Docent
    Room M 618
    Phone +31 13 466 3015
    E-mail s.j.rombouts@tilburguniversity.edu
    Said, S.
    Name mr. S. Said
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Docent
    Room
    Phone +31 13 466
    E-mail s.said@tilburguniversity.edu
    Schoukens, P.S.J.
    Name prof. dr. P.S.J. Schoukens
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Hoogleraar
    Room M 607
    Phone +31 13 466 8334
    E-mail p.s.j.schoukens@tilburguniversity.edu
    Zekic, N.
    Name mr.dr. N. Zekic
    Tilburg Law School
    Department of Labour Law and Social Policy
    Position Universitair Docent
    Room M 619
    Phone +31 13 466 3142
    E-mail n.zekic@tilburguniversity.edu

      Studentassistenten


      • Simone Janssen
      • Marja van der Sluis