Tilburg School of Social and Behavioral Sciences

Hoofd en hart voor de samenleving

Examencommissie

Per 1 november 2017

Bachelor Personeelswetenschappen / (Pre) Master Human Resource Studies

Verhagen, M.
Name dr. M. (Marinus) Verhagen
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Human Resource Studies
Position Docent
Room S 512
Phone +31 13 466 2278
E-mail m.verhagen@tilburguniversity.edu

Vice voorzitter, Bachelor Organisatiewetenschappen / (Pre) Master Organization Studies

Rutten, R.P.J.H.
Name dr. R.P.J.H. (Roel) Rutten
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Organization Studies
Position Universitair docent
Room S 606
Phone +31 13 466 2164
E-mail r.p.j.h.rutten@tilburguniversity.edu

Master Medische en Klinische Psychologie

Nyklicek, I.
Name dr. I. (Ivan) Nyklicek
TS Social and Behavioral Sciences
Medical and Clinical Psychology
Position Universitair hoofddocent
Room T 513
Phone +31 13 466 2391
E-mail i.nyklicek@tilburguniversity.edu

Bachelor Psychologie  / Master Sociale Psychologie

Nelissen, R.M.A.
Name dr. R.M.A. Nelissen
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 417
Phone +31 13 466 8181
E-mail r.m.a.nelissen@tilburguniversity.edu

Methoden en Technieken

Assen, M.A.L.M. van
Name prof. dr. M.A.L.M. van Assen
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Methodology and Statistics
Position Universitair docent
Room S 704
Phone +31 13 466 2362
E-mail m.a.l.m.vanassen@tilburguniversity.edu

Bachelor Sociologie / (Pre) Master Sociology

Halman, L.C.J.M.
Name dr. L.C.J.M. (Loek) Halman
TS Social and Behavioral Sciences
Sociology
Position Universitair hoofddocent
Room S 813
Phone +31 13 466 2015
E-mail loek.halman@tilburguniversity.edu

Master Psychologie en Geestelijke Gezondheid

Hendricx-Riem, M.M.E.
Name dr. M.M.E. Hendricx-Riem
TS Social and Behavioral Sciences
Medical and Clinical Psychology
Position Universitair docent
Room T 507
Phone +31 13 466 4358
E-mail m.m.e.hendricx@tilburguniversity.edu