Tilburg School of Social and Behavioral Sciences

Hoofd en hart voor de samenleving

Medewerkers Sociale Psychologie

Departementsvoorzitter

Professors

Keren, G.B.
Name prof. dr. G.B. Keren
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position emeritus Professor
Room S 415
Phone +31 13 466 8903
E-mail g.keren@tilburguniversity.edu
Lindenberg, S.M.
Name prof. dr. S.M. Lindenberg
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Hoogleraar
Room S 415
Phone +31 13 466 2829
E-mail s.m.lindenberg@tilburguniversity.edu
Raaij, W.F. van
Name prof. dr. W.F. (Fred) van Raaij
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Hoogleraar
Room S 216
Phone +31 13 466 3279
E-mail w.f.vanraaij@tilburguniversity.edu
Zeelenberg, M.
Name prof. dr. M. (Marcel) Zeelenberg
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Hoogleraar
Room S 418
Phone +31 13 466 8276
E-mail m.zeelenberg@tilburguniversity.edu

Medewerkers

Adams, B.G.
Name dr. B.G. (Byron) Adams PhD
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Onderzoeker
Room S 411
Phone +31 13 466 3560
E-mail b.g.adams@tilburguniversity.edu
Bender, M.
Name dr. M. Bender
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 421
Phone +31 13 466 8707
E-mail m.bender@tilburguniversity.edu
Berg, P.T. van den
Name dr. P.T. (Peter) van den Berg
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room P 0.8
Phone +31 13 466 2328
E-mail p.t.vandenberg@tilburguniversity.edu
Brandt, M.J.
Name dr. M.J. Brandt
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 412
Phone +31 13 466 2154
E-mail m.j.brandt@tilburguniversity.edu
Breugelmans, S.M.
Name dr. S.M. Breugelmans
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair Hoofddocent
Room S 413
Phone +31 13 466 2398
E-mail s.m.breugelmans@tilburguniversity.edu
Bruijn, M.J. de
Name M.J. (Maaike) de Bruijn MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Docent
Room S 404
Phone +31 13 466 2459
E-mail m.debruijn@tilburguniversity.edu
Denekamp, E.
Name E. Denekamp
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Docent
Room S 404
Phone +31 13 466 4886
E-mail e.denekamp@tilburguniversity.edu
Evans, A.M.
Name A.M. Evans PhD
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 421
Phone +31 13 466 2483
E-mail a.m.evans@tilburguniversity.edu
Hoek, T.E. van
Name drs. T.E. (Tünde) van Hoek
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Docent en mentor
Room S 404
Phone +31 13 466 4813
E-mail t.e.vanhoek@tilburguniversity.edu
Kogler, C.
Name dr. C. Kogler
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 411
Phone +31 13 466 3615
E-mail c.kogler@tilburguniversity.edu
Nelissen, R.M.A.
Name dr. R.M.A. Nelissen
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 417
Phone +31 13 466 8181
E-mail r.m.a.nelissen@tilburguniversity.edu
Pronk, T.M.
Name dr. T.M. Pronk
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 410
Phone +31 13 466 3390
E-mail t.pronk@tilburguniversity.edu
Ren, D.
Name dr. D. Ren
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 409
Phone +31 13 466 4384
E-mail d.ren@tilburguniversity.edu
Seuntjens, T.G.
Name dr. T.G. (Terri) Seuntjens
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair Docent
Room S 406
Phone +31 13 466 8354
E-mail t.g.seuntjens@tilburguniversity.edu
Sleegers, W.W.A.
Name W.W.A. (Willem) Sleegers MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 406
Phone +31 13 466 2375
E-mail w.w.a.sleegers@tilburguniversity.edu
Soudijn, K.A.
Name dr. K.A. (Karel) Soudijn
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair hoofddocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail k.a.soudijn@tilburguniversity.edu
Stavrova, O.
Name dr. O. Stavrova
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair docent
Room S 410
Phone +31 13 466 4370
E-mail o.stavrova@tilburguniversity.edu
Stráznický van Osch, Y.M.J.
Name dr. Y.M.J. Stráznický van Osch
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Universitair Docent
Room S 409
Phone +31 13 466 2259
E-mail y.m.j.vanosch@tilburguniversity.edu
Verstraten, S.M.
Name S.M. (Sander) Verstraten MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Docent
Room S 404
Phone +31 13 466 4382
E-mail s.m.verstraten@tilburguniversity.edu

Promovendi

Hoyer, K.
Name K. (Karlijn) Hoyer MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 414
Phone +31 13 466 3224
E-mail k.hoyer@tilburguniversity.edu
Jaeger, B.
Name B. Jaeger
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 414
Phone +31 13 466 3616
E-mail b.jaeger@tilburguniversity.edu
Kodapanakkal, R.I.
Name R.I. (Rabia) Kodapanakkal
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 414
Phone +31 13 466 4891
E-mail r.i.kodapanakkal@tilburguniversity.edu
Meral, E.O.
Name E.O. (Erdem) Meral
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 420
Phone +31 13 466 4828
E-mail e.o.meral@tilburguniversity.edu
Ong, H.H.
Name H.H. (How Hwee) Ong
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 405
Phone +31 13 466 4871
E-mail h.h.ong@tilburguniversity.edu
Peng, C.
Name C. Peng
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 405
Phone +31 13 466 2446
E-mail c.peng_1@tilburguniversity.edu
Plantinga, A.
Name A. (Arnoud) Plantinga MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail a.plantinga@tilburguniversity.edu
Rosenbusch, H.
Name H. (Hannes) Rosenbusch
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 405
Phone +31 13 466 4825
E-mail h.rosenbusch@tilburguniversity.edu
Spälti, A.K.
Name A.K. (Nina) Spälti
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 416
Phone +31 13 466 3789
E-mail a.k.spalti@tilburguniversity.edu
Wagemans, F.M.A.
Name F.M.A. (Fieke) Wagemans Msc. Res.
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 420
Phone +31 13 466 8364
E-mail f.m.a.wagemans@tilburguniversity.edu
Wissink, J.
Name J. (Joeri) Wissink MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 414
Phone +31 13 466 8107
E-mail j.wissink@tilburguniversity.edu
Zhang, X.
Name X. Zhang
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Promovendus
Room S 416
Phone +31 13 466 2184
E-mail x.zhang_12@tilburguniversity.edu

Studentassistenten

Barrett, A.M.
Name A.M. Barrett
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Studentassistent
Room S 407
Phone +31 13 466 4894
E-mail a.m.barrett@tilburguniversity.edu
Siebers, T.
Name T. (Teun) Siebers
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Studentassistent
Room S 407
Phone +31 13 466 4830
E-mail t.siebers@tilburguniversity.edu
Verheijen, M.S.
Name M.S. (Mara) Verheijen
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Social Psychology
Position Studentassistent
Room S 407
Phone +31 13 466 4876
E-mail m.s.verheijen@tilburguniversity.edu