Tilburg School of Social and Behavioral Sciences

Hoofd en hart voor de samenleving

Faculteitsbureau

De basis van de Tilburg School of Social and Behavioral Sciences bestaat uit departementen en het faculteitsbureau. Departementen zijn de organisatie-eenheden waarin het wetenschappelijk personeel is ondergebracht. Vanuit de departementen worden onderwijs-, onderzoek- en valorisatietaken uitgevoerd. Tot het faculteitsbureau behoren de medewerkers met ondersteunende en adviserende taken op het terrein van bedrijfsvoering (personeel, financiën) onderwijs en onderzoek (ondergebracht in het Education Support Team (EST)/ Research Support Team (RST). De faculteit wordt geleid door het Management Team met de decaan als integraal eindverantwoordelijke

Management team TSB

Decaan

Schuit, A.J.
Name prof.dr.ir. A.J. Schuit
TS Social and Behavioral Sciences
MT Office
Position Decaan
Room S 12
Phone +31 13 466 4893
E-mail a.j.schuit@tilburguniversity.edu

Vice-decaan onderzoek

Paauwe, J.
Name prof. dr. J. Paauwe
TS Social and Behavioral Sciences
Department of Human Resource Studies
Position Hoogleraar
Room S 501
Phone +31 13 466 2851
E-mail paauwe@tilburguniversity.edu

Vice-decaan onderwijs

Boxtel, G.J.M. van
Name dr. G.J.M. (Geert) van Boxtel
TS Social and Behavioral Sciences
Cognitive Neuropsychology
Position Universitair hoofddocent
Room S 209
Phone +31 13 466 2492
E-mail g.j.m.vboxtel@tilburguniversity.edu

Faculteitsdirecteur

Liempd, J.G.H.M. van
Name drs. J.G.H.M. (Hans-Georg) van Liempd
TS Social and Behavioral Sciences
MT Office
Position Managing Director
Room S 13
Phone +31 13 466 8339
E-mail h.g.vliempd@tilburguniversity.edu

Secretaresse

Vermee, M.A.P.M.
Name M.A.P.M. (Monique) Vermee
Managementsup Services - Schools
Position Secretaresse
Room S 19
Phone +31 13 466 2454
E-mail m.a.p.m.vermee@tilburguniversity.edu

Student Assessor

Sander Jacobs

HR

Finance and Control

Zwol, W.I. van
Name drs. W.I. (Wietske) van Zwol
Support team TSB
Position Hoofd Finance & Control TSB
Room S 16
Phone +31 13 466 8060
E-mail w.i.vanzwol@tilburguniversity.edu
Ghering, F.G.A.
Name F.G.A. Ghering
Support team TSB
Position Administrateur
Room S 17
Phone +31 13 466 4497
E-mail f.g.a.ghering@tilburguniversity.edu
Gorp, J.A.W.A. van
Name J.A.W.A. (Hans) van Gorp
Support team TSB
Position Controller
Room S 16
Phone +31 13 466 2400
E-mail j.a.w.a.vangorp@tilburguniversity.edu
Harssel, H.M. van
Name drs. H.M. (Hedwig) van Harssel
Support team TSB
Position Administrateur
Room S 17
Phone +31 13 466 8286
E-mail h.m.vanharssel@tilburguniversity.edu
Leur, M.P.H. van
Name M.P.H. (Rian) van Leur
Support team TSB
Position Administrateur
Room S 11
Phone +31 13 466 3777
E-mail m.p.h.vanleur@tilburguniversity.edu
Pinas, J.J.
Name J.J. (Jane) Pinas
Support team TSB
Position Administrateur
Room S 20
Phone +31 13 466 8064
E-mail j.j.pinas@tilburguniversity.edu
Rasenberg-van Vlijmen, J.A.
Name drs. J.A. (Janneke) Rasenberg-van Vlijmen
Support team TSB
Position Administrateur
Room S 11
Phone +31 13 466 8949
E-mail janneke.rasenberg@tilburguniversity.edu

Medewerkers Education Support

Alofs-van Boxel, I.J.J.M.
Name drs. I.J.J.M. (Yvonne) Alofs-van Boxel
Education Support Team TSB
Position Onderwijscoördinator TSB
Room S 118
Phone +31 13 466 3767
E-mail y.alofs@tilburguniversity.edu
Avort, A.J.P.M. van der
Name dr. A.J.P.M. (Arno) van der Avort
Education Support Team TSB
Position Beleidsmedewerker
Room S 115
Phone +31 13 466 2332
E-mail a.vanderavort@tilburguniversity.edu


Bluekens, E.W.M.
Name E.W.M. (Liesbeth) Bluekens
Education Support Team TSB
Position Admissions Officer International Affairs
Room S 110
Phone +31 13 466 4320
E-mail e.w.m.bluekens@tilburguniversity.edu
Bruin, M.W. de
Name M.W. (Max) de Bruin LLM
Education Support Team TSB
Position Ambtelijk secretaris Examencommissie TSB
Room S 119
Phone +31 13 466 2893
E-mail m.w.debruin@tilburguniversity.edu
Davis, M.R.
Name M.R. (Ruth) Davis
Education Support Team TSB
Position Admission Officer
Room S 110
Phone +31 13 466 2571
E-mail m.r.davis@tilburguniversity.edu
Haneveer, G.E.G.M.
Name G.E.G.M. (Trudy) Haneveer
Education Support Team TSB
Position Onderwijscoördinator TSB
Room S 117
Phone +31 13 466 3172
E-mail g.e.g.m.haneveer@tilburguniversity.edu
Helmer-Hipke, R.M.S.
Name drs. R.M.S. (Renske) Helmer-Hipke
Education Support Team TSB
Position Onderwijscoordinator
Room S 112
Phone +31 13 466 8917
E-mail r.m.s.helmer@tilburguniversity.edu
Lamers-Vingerhoets, N.A.C.A.
Name N.A.C.A. (Nancy) Lamers-Vingerhoets
Managementsup Services - Schools
Position Secretaresse
Room S 114
Phone +31 13 466 4564
E-mail n.a.c.a.lamers@tilburguniversity.edu
Pol, H.J. van der
Name mr. H.J. (Hennie) van der Pol
Education Support Team TSB
Position Ambtelijk secretaris Examencommissie TSB
Room S 119
Phone +31 13 466 8170
E-mail h.j.vdrpol@tilburguniversity.edu
Pollemans, M.C.
Name dr. M.C. (Marjan) Pollemans
Education Support Team TSB
Position Beleidsmedewerker
Room S 111
Phone +31 13 466 2195
E-mail m.c.pollemans@tilburguniversity.edu
Schaafstra, T.A.A.A.M.
Name T.A.A.A.M. (Tjitske) Schaafstra
Education Support Team TSB
Position Secretaresse
Room S 114
Phone +31 13 466 2868
E-mail t.schaafstra@tilburguniversity.edu
Tims, J.M.Y.
Name J.M.Y. (Julie) Tims
Education Support Team TSB
Position Onderwijscoördinator TSB
Room S 113
Phone +31 13 466 8945
E-mail j.m.y.tims@tilburguniversity.edu
Verbraak, E.M.
Name E.M. Verbraak
Education Support Team TSB
Position Medewerker studentenzaken
Room S 116
Phone +31 13 466 8302
E-mail e.m.verbraak@tilburguniversity.edu
Zweekhorst, O.M.
Name drs. O.M. (Olga) Zweekhorst
Education Support Team TSB
Position Hoofd Education Support Team TSB
Room S 120
Phone +31 13 466 4461
E-mail o.m.zweekhorst@tilburguniversity.edu



Medewerkers Research Support

Beeten, J.T.M. van
Name J.T.M. (Jody) van Beeten MSc
Research Support Team TSB
Position Beleidsmedewerker Onderzoek TSB/Tranzo
Room T 420
Phone +31 13 466 2250
E-mail j.t.m.vanbeeten@tilburguniversity.edu
Jongh-Schuwer, C. de
Name C. (Carla) de Jongh-Schuwer
Research Support Team TSB
Position Coordinator
Room S 105
Phone +31 13 466 2952
E-mail c.dejongh@tilburguniversity.edu
Schmitz, M.M.R.N.
Name drs. M.M.R.N. (Roger) Schmitz
Research Support Team TSB
Position Beleidsmedewerker Onderzoek
Room S 107
Phone +31 13 466 3242
E-mail roger.schmitz@tilburguniversity.edu
Segers, C.C.M.
Name C.C.M. (Nicole) Segers
Research Support Team TSB
Position Administratief mededewerker
Room S 105
Phone +31 13 466 4099
E-mail c.c.m.segers@tilburguniversity.edu
Seuren, M.D.M.
Name drs. M.D.M. Seuren
Research Support Team TSB
Position Beleidsmedewerker
Room S 106
Phone +31 13 466 4116
E-mail m.d.m.seuren@tilburguniversity.edu
Veen, P. van
Name P. (Paul) van Veen MSc
Research Support Team TSB
Position Promovendicoördinator/Beleidsmedewerker
Room S 104
Phone +31 13 466 4271
E-mail p.vanveen@tilburguniversity.edu