Tilburg School of Catholic Theology

Geloof geeft te denken

Departementen

De School of Theology kent drie departementen:

Bijbelwetenschappen en Kerkgeschiedenis

In het departement Bijbelwetenschappen en Kerkgeschiedenis zijn onder meer de volgende vakgebieden vertegenwoordigd:

  • Hebreeuws, Latijn en Grieks
  • Jodendom
  • Kerkgeschiedenis
  • Liturgiegeschiedenis
  • Oude en Nieuwe Testament
Terug naar boven

Medewerkers


Barter, P.L.
Name dr. P.L. Barter
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Universitair docent
Room D 136
Phone +31 13 466 3341
E-mail p.l.barter@tilburguniversity.edu
Beentjes, P.C.
Name prof. dr. P.C. (Panc) Beentjes
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail p.c.beentjes@tilburguniversity.edu
Brijan, B.N.M.
Name B.N.M. (Bernice) Brijan
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466 3835
E-mail b.n.m.brijan@tilburguniversity.edu
Brinkhof, J.H.A.
Name dr. J.H.A. Brinkhof
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Universitair docent
Room
Phone +31 13 466
E-mail j.h.a.brinkhof@tilburguniversity.edu
Bruggink, G.H.B.
Name G.H.B. Bruggink
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail g.h.b.bruggink@tilburguniversity.edu
De Crom, D.J.L.A.
Name dr. D.J.L.A. (Dries) De Crom
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Docent
Room
Phone +31 13 466
E-mail d.j.l.a.decrom@tilburguniversity.edu
Dool, W.H. van den
Name drs. W.H. van den Dool
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail w.h.vdndool@tilburguniversity.edu
Espinoza Pereda, A.R.
Name A.R. Espinoza Pereda
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail a.r.espinozapereda@tilburguniversity.edu
Geest, P.J.J. van
Name prof. dr. P.J.J. van Geest
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Hoogleraar
Room NE 102
Phone +31 13 466 3817
E-mail p.j.j.vangeest@tilburguniversity.edu
Heffernan, B.
Name B. Heffernan
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail b.heffernan@tilburguniversity.edu
Hengstmengel, J.W.
Name dr. J.W. Hengstmengel
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Onderzoeker
Room NV 205
Phone +31 13 466 8976
E-mail j.w.hengstmengel@tilburguniversity.edu
Koet, B.J.
Name prof. dr. B.J. Koet
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Hoogleraar
Room NE 103
Phone +31 13 466 3830
E-mail b.j.koet@tilburguniversity.edu
Melisse, C.J.M.
Name drs. C.J.M. Melisse
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail c.j.m.melisse@tilburguniversity.edu
Merz, A.B.
Name prof. dr. A.B. Merz
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Universitair hoofddocent
Room
Phone +31 13 466
E-mail a.b.merz@tilburguniversity.edu
Mock, L.
Name dr. L. Mock MA
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Docent
Room NV 205
Phone +31 13 466 3812
E-mail l.mock@tilburguniversity.edu
Munsterman, H.J.M.
Name drs. H.J.M. Munsterman
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail h.j.m.munsterman@tilburguniversity.edu
Op de Coul, M.D.J.
Name dr. M.D.J. Op de Coul
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Universitair docent Grieks en Latijn
Room K 716
Phone +31 13 466 3855
E-mail m.d.j.opdecoul@tilburguniversity.edu
Pansters, K.
Name dr. K. (Krijn) Pansters
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Universitair docent
Room
Phone +31 13 466
E-mail k.pansters@tilburguniversity.edu
Pater, J.J.J.
Name J.J.J. Pater MA
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail j.j.j.pater@tilburguniversity.edu
Poorthuis, M.J.H.M.
Name prof. dr. M.J.H.M. (Marcel) Poorthuis
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Hoogleraar
Room NV 205
Phone +31 13 466 3815
E-mail m.j.h.m.poorthuis@tilburguniversity.edu
Salemink, T.A.M.
Name dr. T.A.M. (Theo) Salemink
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Docent
Room
Phone +31 13 466
E-mail t.a.m.salemink@tilburguniversity.edu
Stok, C.
Name C. Stok MA
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail c.stok@tilburguniversity.edu
Stoutjesdijk, M.J.
Name M.J. (Martijn) Stoutjesdijk MA
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail m.j.stoutjesdijk@tilburguniversity.edu
Valk, J.P. de
Name dr. J.P. de Valk
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail j.p.devalk@tilburguniversity.edu
Wieringen, A.L.H.M. van
Name prof. dr. A.L.H.M. van Wieringen
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Biblical Sciences and Church History
Position Hoogleraar
Room NE 102
Phone +31 13 466 3819
E-mail a.l.h.m.vanwieringen@tilburguniversity.edu

Praktische Theologie en Religiewetenschappen

In het departement Praktische Theologie en Religiewetenschappen zijn de volgende vakgebieden vertegenwoordigd:

  • Praktische theologie
    • catechetiek -inclusief onderwijsdidaktiek
    • kerkopbouwkunde
    • diakoniek
    • poimeniek
  • Sociale wetenschappen
    • godsdienstsociologie
    • godsdienstpsychologie en pastorale psychologie
  • Religiewetenschappen
  • Supervisie
Terug naar boven

Medewerkers

Borggrefe, T.
Name drs. T. (Thomas) Borggrefe
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Docent
Room
Phone +31 13 466
E-mail t.borggrefe@tilburguniversity.edu
Broos, M.E.
Name drs. M.E. Broos
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Docent
Room
Phone +31 13 466
E-mail m.e.broos@tilburguniversity.edu
Brouwers, S.P.W.
Name drs. S.P.W. Brouwers
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail s.p.w.brouwers@tilburguniversity.edu
Buster, E.H.R.C.M.
Name E.H.R.C.M. Buster
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Studentassistent
Room
Phone +31 13 466
E-mail e.h.r.c.m.buster@tilburguniversity.edu
Cendron, I.
Name dr. I. (Irvy) Cendron
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail i.cendron@tilburguniversity.edu
Dijk-Groeneboer, M.C.H. van
Name prof. dr. M.C.H. (Monique) van Dijk-Groeneboer
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Hoogleraar
Room NE 102
Phone +31 13 466 3802
E-mail m.c.h.vandijk@tilburguniversity.edu
Elshof, A.J.M.
Name dr. A.J.M. Elshof
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Universitair docent
Room NE 102
Phone +31 13 466 3811
E-mail a.j.m.elshof@tilburguniversity.edu
Först, J.R.
Name prof. dr. J.R. Först
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Hoogleraar
Room K 716
Phone +31 13 466 3826
E-mail j.r.forst@tilburguniversity.edu
Gaertner, S.
Name dr. S. Gaertner
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Universitair docent
Room D 141
Phone +31 13 466 3561
E-mail s.gartner@tilburguniversity.edu
Groot, C.N. de
Name dr. C.N. de Groot
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Universitair docent
Room D 140
Phone +31 13 466 2453
E-mail c.n.degroot@tilburguniversity.edu
Hellemans, G.A.F.
Name prof. dr. G.A.F. Hellemans
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Hoogleraar
Room NE 106
Phone +31 13 466 2716
E-mail g.a.f.hellemans@tilburguniversity.edu
Iersel, A.H.M. van
Name prof. dr. A.H.M. (Fred) van Iersel
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Hoogleraar
Room
Phone +31 13 466
E-mail a.h.vaniersel@tilburguniversity.edu
Kienstra, N.H.H.
Name dr. N.H.H. Kienstra
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Universitair docent
Room NE 103
Phone +31 13 466 3813
E-mail n.h.h.kienstra@tilburguniversity.edu
Korver, J.W.G.
Name dr. J.W.G. (Sjaak) Korver
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Docent
Room D 142
Phone +31 13 466 3223
E-mail j.w.g.korver@tilburguniversity.edu
Pieper, J.Z.T.
Name dr. J.Z.T. Pieper
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Hoogleraar
Room NE 103
Phone +31 13 466 3825
E-mail j.z.t.pieper@tilburguniversity.edu
The-Mertens, S.M.M.
Name S.M.M. The-Mertens BA MS
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail s.m.m.the@tilburguniversity.edu
Van Wiele, J.M.M.G.F.
Name dr. J.M.M.G.F. Van Wiele
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Universitair docent
Room D 141
Phone +31 13 466 8431
E-mail j.vanwiele@tilburguniversity.edu
Vries, D.R.S.L. de
Name D.R.S.L. (Laura) de Vries MA MSc
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail d.r.s.l.devries@tilburguniversity.edu
Wouda, F.
Name F. Wouda MA
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Practical Theology and Religious Studies
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail f.wouda@tilburguniversity.edu

Systematische Theologie en Wijsbegeerte

In het departement Systematische Theologie en Wijsbegeerte zijn de volgende vakgebieden vertegenwoordigd:

  • Canoniek recht
  • Filosofie
  • Moraaltheologie
  • Systematische theologie
Terug naar boven
Boelens, O.G.M.
Name dr. O.G.M. (Olav) Boelens
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Docent
Room
Phone +31 13 466
E-mail o.g.m.boelens@tilburguniversity.edu
Bosman, F.G.
Name dr. F.G. (Frank) Bosman
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail f.g.bosman@tilburguniversity.edu
Faesen, R.V.J.
Name prof. dr. R.V.J. (Rob) Faesen
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Hoogleraar
Room D 143
Phone +31 13 466 2114
E-mail r.v.j.faesen@tilburguniversity.edu
Freeman, G.P.
Name prof. dr. G.P. Freeman
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Hoogleraar
Room
Phone +31 13 466
E-mail g.p.freeman@tilburguniversity.edu
Gennip, J.W.J. van
Name dr. J.W.J. van Gennip
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Onderzoeker
Room D 141
Phone +31 13 466 3840
E-mail j.w.j.vangennip@tilburguniversity.edu
Goris, H.J.M.J.
Name dr. H.J.M.J. (Harm) Goris
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Universitair docent
Room NV 205
Phone +31 13 466 3821
E-mail h.j.m.j.goris@tilburguniversity.edu
Goyvaerts, S.H.
Name S.H. (Sam) Goyvaerts
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Universitair docent
Room D 143
Phone +31 13 466 8456
E-mail s.h.goyvaerts@tilburguniversity.edu
Jonkers, P.H.A.I.
Name prof. dr. P.H.A.I. Jonkers
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Hoogleraar
Room NE 103
Phone +31 13 466 3844
E-mail p.h.a.i.jonkers@tilburguniversity.edu
Klooster, A.M. ten
Name A.M. ten Klooster MA
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail a.m.tenklooster@tilburguniversity.edu
Kuipers-Sedee, M.J.M.
Name M.J.M. (Marianne) Kuipers-Sedee
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Promovenda
Room
Phone +31 13 466
E-mail m.j.m.kuipers@tilburguniversity.edu
Meijers, A.P.H.
Name dr.mr. A.P.H. (Ton) Meijers
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Universitair hoofddocent
Room NE 102
Phone +31 13 466 3809
E-mail a.p.h.meijers@tilburguniversity.edu
Moons, J.H.M.
Name drs. J.H.M. Moons SJ
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail j.h.m.moons@tilburguniversity.edu
Mulder, S.
Name S. Mulder MA
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Promovendus & Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail s.mulder@tilburguniversity.edu
Munnik, R.P.H.
Name prof.dr.ing R.P.H. (Rene) Munnik
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Universitair docent
Room D 136
Phone +31 13 466 3557
E-mail r.p.h.munnik@tilburguniversity.edu
Rikhof, H.W.M.
Name prof. dr. H.W.M. (Herwi) Rikhof
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position emeritus hoogleraar
Room
Phone +31 13 466
E-mail h.w.m.rikhof@tilburguniversity.edu
Sarot, M.
Name prof. dr. M. Sarot
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Hoogleraar
Room NE 105
Phone +31 13 466 3839
E-mail m.sarot@tilburguniversity.edu
Schnell, N.M.
Name drs. N.M. Schnell
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Promovendus
Room
Phone +31 13 466
E-mail n.m.schnell@tilburguniversity.edu
Schoot, H.J.M.
Name dr. H.J.M. Schoot
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Universitair hoofddocent
Room NV 205
Phone +31 13 466 3832
E-mail h.j.m.schoot@tilburguniversity.edu
Smeets, A.A.M.
Name dr. A.A.M. (Arnold) Smeets
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Docent
Room NE 107
Phone +31 13 466 3827
E-mail a.a.m.smeets@tilburguniversity.edu
Toom, J.N. den
Name J.N. den Toom MA
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail j.n.dentoom@tilburguniversity.edu
Uden, M.H.F. van
Name prof. dr. M.H.F. van Uden
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Hoogleraar & Hoogleraar
Room D 216
Phone +31 13 466 8117
E-mail m.h.f.vanuden@tilburguniversity.edu
Velde, R.A. te
Name prof. dr. R.A. (Rudi) te Velde
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Hoogleraar
Room D 136
Phone +31 13 466 8987
E-mail r.a.tevelde@tilburguniversity.edu
Wit, T.W.A. de
Name prof. dr. T.W.A. de Wit
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Hoogleraar
Room NV 205
Phone +31 13 466 3808
E-mail t.w.a.dewit@tilburguniversity.edu
Wulf, C.M.
Name DDr C.M. Wulf
Tilburg School of Catholic Theology
Department of Systematic Theology and Philosophy
Position Universitair hoofddocent
Room NE 102
Phone +31 13 466 3846
E-mail c.m.wulf@tilburguniversity.edu