Tranzo

Wetenschappelijk centrum voor zorg en welzijn,
Tilburg School of Social and Behavioral Sciences

'Interactie tussen wetenschap, praktijk en zorgvraag'

Tranzo

Medewerkers

Boumans, J.
Name J. (Jogé) Boumans LLM
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 007
Phone +31 13 466 4197
E-mail j.boumans@tilburguniversity.edu
Bruggencate, A.A. ten
Name drs. A.A. ten Bruggencate
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room T 417
Phone +31 13 466 4738
E-mail a.a.tenbruggencate@tilburguniversity.edu
Dankers, M.H.E.T.
Name M.H.E.T. (Marjolein) Dankers
Division Academic Support
OBP binnen primair proces
Position Communicatiemedewerker
Room RP 208
Phone +31 13 466 3737
E-mail m.h.e.t.dankers@tilburguniversity.edu
Goudriaan, I.
Name drs. I. (Ingrid) Goudriaan
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail i.goudriaan@tilburguniversity.edu
Graaf, L.I. de
Name L.I. (Lisette) de Graaf MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail l.i.degraaf@tilburguniversity.edu
Hees, S.V. van
Name dr. S.V. (Susan) van Hees
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Postdoc Onderzoeker
Room T 302
Phone +31 13 466 4867
E-mail s.v.vanhees@tilburguniversity.edu
Janssen, M.M.
Name dr. M.M. Janssen
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 234
Phone +31 13 466 3497
E-mail m.janssen4@tilburguniversity.edu
Jong, E.C. de
Name E.C. (Lieke) de Jong MA
Division Academic Support
OBP binnen primair proces
Position Medewerker onderwijsontwikkeling
Room RP 009
Phone +31 13 466 3251
E-mail e.c.dejong@tilburguniversity.edu
Kuiters, J.
Name J. Kuiters
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Studentassistent
Room
Phone +31 13 466
E-mail j.kuiters@tilburguniversity.edu
Logghe, I.H.J.
Name dr. I.H.J. Logghe
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466 4735
E-mail i.h.j.logghe@tilburguniversity.edu
Loon, J.M.C. van
Name J.M.C. (Jolande) van Loon MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 235
Phone +31 13 466 4327
E-mail j.m.c.vanloon@tilburguniversity.edu
Luijkx, K.G.
Name prof. dr. K.G. (Katrien) Luijkx
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Hoogleraar
Room RP 216
Phone +31 13 466 2895
E-mail k.g.luijkx@tilburguniversity.edu
Ouden, W.H. den
Name drs. W.H. (Willeke) den Ouden
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room T 428
Phone +31 13 466 4710
E-mail w.h.denouden@tilburguniversity.edu
Peek, S.T.M.
Name dr. S.T.M. (Sebastiaan) Peek
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Senior Onderzoeker
Room RP 225
Phone +31 13 466 8268
E-mail s.t.m.peek@tilburguniversity.edu
Roelofs, T.S.M.
Name dr. T.S.M. (Tineke) Roelofs
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 202
Phone +31 13 466 4414
E-mail t.s.m.roelofs@tilburguniversity.edu
Rozema, A.D.
Name dr. A.D. Rozema
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Senior onderzoeker / coördinator
Room RP 006B
Phone +31 13 466 3136
E-mail a.d.rozema@tilburguniversity.edu
Verbiest, M.E.A.
Name Dr M.E.A. Verbiest
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP
Phone +31 13 466 2793
E-mail m.e.a.verbiest@tilburguniversity.edu
Waterschoot, K.
Name K. (Karien) Waterschoot MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room T 428
Phone +31 13 466 8463
E-mail k.waterschoot@tilburguniversity.edu