Tranzo

Wetenschappelijk centrum voor zorg en welzijn,
Tilburg School of Social and Behavioral Sciences

'Interactie tussen wetenschap, praktijk en zorgvraag'

Tranzo

Medewerkers

Bogaard, K.J.H.M. van den
Name drs. K.J.H.M. (Kim) van den Bogaard
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 006A
Phone +31 13 466 4355
E-mail k.j.h.m.vdnbogaard@tilburguniversity.edu
Embregts, P.J.C.M.
Name prof. dr. P.J.C.M. Embregts
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Hoogleraar
Room RP 209
Phone +31 13 466 2282
E-mail p.j.c.m.embregts@tilburguniversity.edu
Frielink, N.
Name dr. N. Frielink
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Postdoc onderzoeker
Room RP 006A
Phone +31 13 466 2173
E-mail n.frielink@tilburguniversity.edu
Giesbers, S.A.H.
Name S.A.H. (Sanne) Giesbers MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker & Onderzoeker
Room RP 231
Phone +31 13 466 3706
E-mail s.a.h.giesbers@tilburguniversity.edu
Kersten, M.C.O.
Name drs. M.C.O. (Marion) Kersten
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 235
Phone +31 13 466 4600
E-mail m.c.o.kersten@tilburguniversity.edu
Klerk, N.J.J. de
Name N.J.J. de Klerk
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 231
Phone +31 13 466 2450
E-mail n.j.j.deklerk@tilburguniversity.edu
Laaf, M.A. de
Name M.A. (Marie) de Laaf
Division Academic Support
Student Development
Position Medewerker Onderwijsontwikkeling
Room D 115
Phone +31 13 466 2835
E-mail m.a.delaaf@tilburguniversity.edu
Lokman, S.
Name drs. S. Lokman
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP
Phone +31 13 466 2690
E-mail s.lokman@tilburguniversity.edu
Meulen, A.P.S. van der
Name A.P.S. (Anne Pier) van der Meulen
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 202
Phone +31 13 466 4239
E-mail a.p.s.vdrmeulen@tilburguniversity.edu
Nijs, S.L.P.
Name dr. S.L.P. (Sara) Nijs
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 210
Phone +31 13 466 4662
E-mail s.l.p.nijs@tilburguniversity.edu
Oorsouw, W.M.W.J. van
Name dr. W.M.W.J. (Wietske) van Oorsouw MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 210
Phone +31 13 466 2633
E-mail w.m.w.j.vanoorsouw@tilburguniversity.edu
Oudshoorn-Smit, C.E.M.
Name drs. C.E.M. (Cathelijn) Oudshoorn-Smit
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 213
Phone +31 13 466 2839
E-mail c.e.m.oudshoorn@tilburguniversity.edu
Pelleboer-Gunnink, H.A.
Name H.A. (Hannah) Pelleboer-Gunnink
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 231
Phone +31 13 466 3241
E-mail h.a.pelleboer@tilburguniversity.edu
Penninga, W.
Name drs. W. Penninga
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail w.penninga@tilburguniversity.edu
Pol, J.W.M. van der
Name J.W.M. van der Pol
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 208
Phone +31 13 466 4615
E-mail j.w.m.vdrpol@tilburguniversity.edu
Taminiau-Bloem, E.F.
Name dr. E.F. (Elsbeth) Taminiau-Bloem
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room RP 006B
Phone +31 13 466 4017
E-mail e.f.taminiau@tilburguniversity.edu
Thalen, M.
Name M. (Marloes) Thalen
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 235
Phone +31 13 466 4681
E-mail m.thalen@tilburguniversity.edu
Tournier, T.
Name T. (Tess) Tournier MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Promovendus
Room RP 203
Phone +31 13 466 4364
E-mail t.tournier@tilburguniversity.edu
Voermans, M.A.C.
Name M.A.C. (Moniek) Voermans MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Onderzoeker
Room
Phone +31 13 466
E-mail m.a.c.voermans@tilburguniversity.edu
Wit, W. de
Name W. (Wouter) de Wit MSc
TS Social and Behavioral Sciences
Tranzo, Scientific center for care and welfare
Position Science practioner
Room
Phone +31 13 466
E-mail w.dewit@tilburguniversity.edu